چای لاغری آنهوا تیره ، بسته بندی هدیه سفارشی آجر چای فشرده چینی

اطلاعات پایه
محل منبع: هونان چین
نام تجاری: Nature
گواهی: ISO , NOP
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره
قیمت: Negotiated
جزئیات بسته بندی: خارج از کارتن های سخت کیف ، بطری ، جعبه ، فله ، قوطی (بسته بندی شده) ، بسته بندی هدیه ، نصب شده
زمان تحویل: 10-30 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A، D/P T/T
قابلیت ارائه: 100 تن / تن در سال
نام: چای تیانجین تیره درجه مواد: چای آنهوا
مواد اولیه: چای تیره خام ویژگی: سلامتی طبیعی
ویژگی های: کاهش وزن چربی ، کاهش ایمنی بدن بسته بندی بیرونی: بسته بندی هدیه سفارشی
روش ذخیره سازی: خشک و تهویه استفاده کنید: چای بعد از ظهر ، هر روز بنوشید
برجسته:

چای چای

,

چای معروف چینی

چای لاغری آنهوا تیره ، بسته بندی هدیه سفارشی آجر چای فشرده چینی

اول اینکه چای تیره آنهوا تیانجیان در سالهای کوتاه مدت (سه سال) بسیار مناسب است ، از نظر شراب معطر تر است و مواد اولیه چای تیره تیانجیان از نوک چای درجه یک و درجه اول استفاده می کند و از مجموعه زره پوش نوک جهان راحت تر است ، هیچ آلودگی ثانویه نیست.
دوم ، مواد اولیه چای تیره آنهوا Tianjian باید خالص آنهوا از تولید چای تیره آنهوا باشد ، نه اینکه بگوییم چای خارجی نمی تواند انجام شود ، فقط از چای موجود در این زمینه استفاده کنید تا آنهوا چای تیره ، کیفیت پس از تخمیر و طعم افت خواهد کرد محیط زیست محیطی طبیعی برتر هونان برای تولید درخت چای تیره بسیار مناسب است.
سوم ، چای تاریک آنهوا Tianjian اتخاذ روش باستانی بسته بندی بامبو برای کمک به چای به طور کامل تخمیر ، بسته بندی اصلی زیست محیطی ، به مردم لذت بصری ساده و طبیعی ، ساده است. طبیعی هماهنگ

چای تیره چینی
مواد خام چای سبز تیره خام
امکانات لاغری ایمنی را بهبود بخشید ضد اکسیداسیون طراوت سلامتی
روش نوشیدن آب داغ چای آب جوشانده
بسته بندی بیرونی بسته بندی هدیه کارتن کیف لباس سفارشی
درونی کاغذ کرافت کاغذ پنبه ای بامبو سفارشی
روش ذخیره سازی خنک و خشک است و هیچ شرایط بو نمی تواند برای مدت طولانی ذخیره شود
استفاده کنید چای بعد از ظهر چای صبح مدولاسیون چای شیر هر روز بنوشید
فرایند تهیه چای کشته شدن ، اوایل چیدن ، احتکار ، عقب ماندن ، پخت
محتوای مواد مغذی Theaflavins و thearubigins مجموعه پلی ساکارید چای اسید آمینه تانین
نکات نوشیدنی هنگام تهیه چای تیره ، برگ های چای تیره را هم بزنید و یا فشرده نشوید ، و این باعث چسباندن چای می شود.
بهتر است به مدت یک ساعت بعد از غذا

چای تیره هونان آنهوا تیانجیان اثرات قابل توجهی در بهبود ایمنی انسان ، متابولیسم چربی ، کنترل وزن ، کاهش فشار خون ، گرم کردن معده و طحال و ملین دارد. محتوای کافئین موجود در چای تیره آنهوا تیانجیان پس از تخمیر کم است. این می تواند در خواب تأثیر بگذارد. در عین حال می تواند در برابر اشعه ، ضد سرطان ، ضد سرطان مقاومت کند ، به هوشیاری ، ترویج هضم ، تأخیر در پیری ، پایین آمدن کلسترول و غیره کمک کند. و غیره

مشخصات کیفیت


شکل اوکس محکم ، صاف و لطیف است و رنگ آن تیره و روغنی است. الکل معطر و رایحه دودی شاد ، رنگ سوپ نارنجی زرد ، مزه ملایم ، برگهای زرد و قهوه ای لطیف است. در زمان های قدیم مشخصات 100-50 کیلوگرم بود و مشخصات آن در بازار دو کیلوگرم ، یک کیلوگرم و یک کیلوگرم بود.


روش دم کردن
1 روش نوشیدن کونگفو:

مقدار مناسب چای را برداشته و طبق روش چای کونگ فو دم کنید.

2 فنجان روش حباب:

از فنجان یا قوری Ruyi استفاده کنید ، مقدار مناسب چای مصرف کنید ، ابتدا چای را با آب جوش جوشانده و سپس 1-2 دقیقه قبل از نوشیدن خیس کنید.
3 روش آشپزی سنتی:
مقدار مناسب چای مصرف کنید ، چای را با آب جوش حل کنید ، سپس با آب سرد جوشانید ، آتش را پس از فیلتر کردن چای متوقف کنید و آن را بنوشید.

4 روش نوشیدن چای شیر:

بعد از پختن سوپ چای طبق روش پخت و پز سنتی ، شیر و چای سوپ به نسبت 1: 5 تهیه می شود و سپس مقدار مناسب نمک برای تنظیم چای شیر با خصوصیات غربی اضافه می شود و چای قرمز نارنجی سوپ کاملاً با شیر سفید مخلوط می شود. پس از ظاهر شدن صورتی ، زیبا ، به نام "زیبایی صورتی قرمز".

5 روش نوشیدنی سرد:

طبق روش حباب فنجان یا روش نوشیدنی آب پز برای فیلتر کردن سوپ چای ، سوپ چای پس از نوشیدن در یخچال یا چاه آب قرار می گیرد ، عطش خوبی برای رفع تابستان است1 یک تکه کوچک چای بریزید 2 فنجان آب گرم 3ـ چای را درون فنجان بگذارید 4 چای بیدار شوید
هر بار 8-10 گرم چای تیره دم می کند می توان آن را در دمای بالا استریل کرد تا دمای فنجان افزایش یابد. هنگام تهیه چای ، آب چای می تواند بهتر نفوذ کند. چای آماده شده را داخل فنجان بریزید 100 درجه سانتیگراد آب را درون دیواره در امتداد دیواره فنجان بریزید و بگذارید 30 ثانیه بماند. این مرحله می تواند برگهای چای را تمیز کرده و برگهای چای را از خواب بیدار کند.
5 چای آب خیس خورده 6 باریک آموزش را ببندید سوپ چای 7 امتیاز 8 چای طعم دار
100 درجه سانتیگراد آب را درون دیواره در امتداد دیواره فنجان بریزید ، درپوش را بپوشانید و بگذارید 30 ثانیه در حالت ایستاده باشد تا سوپ چای را بگیرید. برگهای چای را بیرون بیاورید و مکرراً دم کنید سوپ چای را درون یک فنجان کوچک بریزید بوی چای را بو کنید ، سوپ چای بنوشید ، چای را به طور مرتب بنوشید و سالم باشید


اطلاعات تماس
nick

WhatsApp : +8613564871506