تماس با ما
Nick Chou

شماره تلفن : 13564871506

WhatsApp : +13564871506

Dark Chinese Tea Ltd.

چای تیره چینی

  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های تعداد کارمندان 100~120
فروش سالانه 5000000-10000000 سال تاسیس
صادرات کامپیوتر 50% - 60%
معرفی


شرکت ما در شهر آنهوا ، استان هونان ، چین واقع شده است. شرکت ما در زمینه تولید انواع چای طبیعی تخصص دارد.

محصولات اصلی شامل انواع چای تیره ، چای فوژوان ، چای سیاه ، چای سبز است. محصولات تولیدی به سنگاپور ، مالزی صادر می شود ،

آمریکا ، آفریقا ، اروپا و منطقه خاورمیانه با حجم صادرات سالانه بیش از 75٪ .این شرکت بوده است

متعهدانه به تحول فن آوری ، ارتقاء تجهیزات ، بهبود توانایی عملکرد اتوماسیون ،

ظرفیت بیشتر تولید و ایجاد منافع اقتصادی و اجتماعی بهتر.

املاک چای در شهرستان آنهوا در استان هونان واقع شده است و میانگین آن 800 متر ارتفاع است. با جمعیت و شهرها بسیار فاصله دارد. این کشور هیچ آلودگی صنعتی ندارد و سرزمین وحشی چای برگ بزرگ Yuntai است. صنعت چای Qianqiujie برای معرفی تجهیزات تولید چای پیشرو در صنعت ، متکی به 3،000 مو چای ارگانیک آلی است. از طریق بهبود مداوم تکنیک های سنتی تولید چای ، استاندارد سازی و تولید مقیاس بزرگ چای سبز با کیفیت بالا ، چای سیاه و چای سیاه آنهوا تحقق یافته است. .

تاریخ

تاریخچه چای تاریک

اولین چای تیره هونان توسط شهرستان آنهوا ، استان هونان تولید شده است. آنهوا عادت دارد که چای دودی را پردازش کند. برگهای چای در دمای بالا شلیک می شوند و رنگ آن تیره و قهوه ای می شود ، بنابراین به آن "چای تیره" گفته می شود.

در سال 1524 ، دوره مینگ جیاجین سه سال ، مینگ کینگزوود چن جیانگ در سند گفت: "چای تجاری کم کیفیت و کاذب است ، چای تیره لازم است" ، در این زمان چای تیره آنهوا در همه کشور افزایش یافته است.

این شرکت از بدو تأسیس تاکنون هدف خود را برای عدم آلودگی ، محیط زیست سبز و چای ارگانیک سالم تعیین کرده است و بسیار تلاش کرده است. در سال 2008 ، این شرکت با انتقال زمین به یک پایگاه جدید باغ چای نقل مکان کرد. در حال حاضر ، 3280 مو بنیان باغ چای متعلق به خود ، از جمله شش پایه باغ چای ارگانیک ، مانند Xiangxiangwan ، Dongtaoling ، تربچه شیب ، Qixiandong و Shimadong وجود دارد. محصولات ارگانیک تولید شده شامل چای سبز ، چای سیاه و چای سیاه است.
در ژوئن سال 2016 ، پس از سه سال تبدیل ، این شرکت با موفقیت موفق به صدور گواهینامه محصول ارگانیک ، از جمله خاک ، برگ تازه ، هوا ، آب ، محصولات نهایی (چای سبز ، چای سیاه ، چای سیاه ، سه دسته) تمام گواهینامه ارگانیک شد اولین شرکت صدور گواهینامه محصول ارگانیک در صنعت چای سیاه آنهوا شد.

سرویس

ما می توانیم بسته سفارشی سازی نصب شده را نصب کنیم ، لطفاً طرح ، آرم ، اطلاعات خود را در برچسب نشان دهید.

ما به طور عمده چای سبز ، چای سیاه ، چای تیره و سایر چای های معروف را تولید و فروش می کنیم

باغ چای ما در پای کوه Yuntai ، شهر مالو ، منطقه اصلی پارک تالاب دریاچه Xuefeng ، 30 درجه از عرض جغرافیایی شمال واقع شده است. در فاصله 50 کیلومتری کوه مرتفع و متراکم ، جریان خالص ، بارندگی فراوان ، زمین حاصلخیز و مقدار PH متوسط ​​است. در اینجا نام کیفیت وجود دارد. منشا چای.
در 20 سال گذشته ، این شرکت همواره بر محصولات چای سبز ، سالم و ارگانیک متمرکز بوده است. با روحیه کاردستی و اصرار تقریبا پارانوئید بر کیفیت ، به اولین شرکت صدور گواهینامه محصول ارگانیک در صنعت چای سیاه آنهوا تبدیل شده است. این یک نقطه عطف مهم در توسعه شرکت است. .
اولین شرکت صدور گواهینامه محصول ارگانیک آنهوا بلک چای

در ماه مارس ، باغ چای شروع به انتخاب فصل اول جوانه های چای سال نو کرد. درختان چای در کوهستان و دشت ها تازه و مرطوب هستند و تجهیزات ضد کنترلی سبز مانند لامپهای حشره کش خورشیدی و تابلوهای حشرات چسبنده در دسترس است که هویت پایه چای ارگانیک را نشان می دهد.

تیم ما

محصولات ما به طور گسترده به سراسر دنیا می فروشند.

ما تیم کاملی و همچنین خوب تجربه را داریم.

از بخش های فروش گرفته تا بخش تولید و سپس بخش های تحویل ، هر بخش کاملاً نزدیک به یکدیگر است.

سپس طبق هر سفارش و فروش شما از ابتدا تا انتها آن را دنبال می کند.

بنابراین قطعاً می توانید با پیشرفت همه آرامش داشته باشید. هر گونه سؤال یا می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً برای تماس با ما تماس بگیرید.