تماس با ما
Nick Chou

شماره تلفن : 13564871506

WhatsApp : +13564871506

مشخصات QC

کیفیت چای با استفاده از حواس ما قضاوت می شود ، این بینایی ، طعم و بو است ، در کارخانه ، در حین تولید ، نمونه های دهان خشک تر به طور مرتب توسط پرسنل باتجربه انجام می شود تا کیفیت چای را کنترل کنند. آسترهای با تجربه می توانند مشکلات موجود در هر مرحله از فرآیند تولید چای را شناسایی کنند. در جاهایی که یک کارخانه بیش از یک خط تولید دارد ، مزه داران می توانند عملکرد خود را با کیفیت مقایسه کنند و شرکتهایی که دارای چندین کارخانه هستند ، اغلب چای را برای مقایسه کارخانه ها طعم می دهند تا استانداردهای کیفیت خاصی حفظ شود.

در پایه چای ارگانیک ، کودهای مورد استفاده همه کودهای ارگانیک دارای مجوز هستند ، از علف کش استفاده نمی شود ، همه از نظر مصنوعی علفهای هرز هستند و کنترل بیولوژیکی و فناوری کنترل آفات به تصویب رسیده است. لامپهای حشره کش خورشیدی و تابلوهای حشرات چسبنده مستقر می شوند. در سال 2014 هونان شد. پایگاه نمایش کنترل سبز استان. باغهای چای ارگانیک همه با استفاده از روش های دستی بصورت زیست محیطی اداره و محافظت می شوند.
در سال 2016 ، کارخانه جدید به بهره برداری رسید و کارگاه تولید مجهز به تجهیزات پیشرفته تولید و پایبندی به مدیریت استاندارد سازی و پاکیزگی بود. تجهیزات مانیتورینگ تحت پوشش باغ چای و کارگاه تولید و ذخیره سازی مورد بهره برداری قرار می گیرد و کل فرآیند از جنبه های کاشت ، کشت ، برداشت ، برداشت ، فرآوری ، ذخیره سازی و تحویل پایش خواهد شد.

گواهینامه محصول ارگانیک چین
مجوز ارگانیک اتحادیه اروپا

 • Dark Chinese Tea Ltd.
  استاندارد: China Organic Product Certification
  عدد:
  تاریخ صدور:
  تاریخ انقضا:
  محدوده / محدوده:
  صادر شده توسط: